Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace ISD JMK

Informace ISD JMKDatum konání:
8.3.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Neklamnou známkou jara je zvyšující se počet stavebních prací a s nimi spojených výluk a změn v dopravě. Dnes se nám jich urodilo poměrně hodně. Pojďme se podívat na ty, které nás čekají příští týden.

V sobotu počítejte s náhradní autobusovou dopravou za vlaky S3 mezi Hrušovany u Brna a Židlochovicemi. Od pondělí 11.3. se pak připravte na větší počet změn. Vybrané vlaky S3 začnou projíždět zastávky Česká a Brno-Řečkovice. Od pondělka do pátku vždy dopoledne budou vlaky S2 mezi Brnem a Sokolnicemi nahrazeny náhradními autobusy. Od pondělí až do poloviny dubna se musí cestující na autobusové lince 78 a N95 připravit na objížďku mezi Chrlicemi a Tuřany. Od pondělí do pátku příští týden budou pro změnu linky 57 a N92 jezdit ve směru na Lesnou třídou Generála Píky.  Z důvodu opravy mostu na rakouské straně musí být přerušen až do půlky července provoz mezi Vratěnínem a Drosendorfem na lince 816. A abychom nezapomněli na poslední změnu - od pondělka se dočasně ruší zastávky Hodonín, u podjezdu a Hodonín, Anenská a mění se odjezdová stanoviště na hodonínském autobusovém nádraží.

A aby dnes nebyly na programu jen výluky, doplnili jsme informaci o spojích na zavolání.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 8/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

 

Infomail 2024-08.pdf