Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
9.2.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Přinášíme Vám opět informace o výlukách a změnách ve veřejné dopravě v Brně a Jihomoravském kraji zejména na příští týden. Není jich tolik, ale o to jsou zásadnější.

Brna se týkají dvě velké změny. Od středy do konce června bude uzavřen most mezi Štefánikovou čtvrtí a Lesnou. Změní se trasy více autobusových linek. Opět bude zřízena tramvaj 11. Na Lesnou můžete vyzkoušet jet i vlakem S3. Rovněž od středy po dobu 2 měsíců bude probíhat oprava tratě na Stránskou skálu, tramvaj 10 bude v tom úseku nahrazena autobusem x10 a bude ukončena na Novolíšeňské.

Mimo Brno upozorňujeme na týdenní výluku vlaků R8, R12 a S71 mezi Brnem, Vyškovem a Nezamyslicemi. Místo vlaků od pondělí do neděle pojedou autobusy.

Nevíte, kde koupit a jak použít univerzální jízdenku? Přečtěte si to v příloze.

A kam na výlet? Co třeba do Vyškova, kde se v úterý 13.2. koná masopust.

 Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 4/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

 

Infomail 2024-04.pdf

 

Přejeme Vám krásný víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj