Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMK



Datum konání:
8.12.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Máme před sebou polovinu prosince - neklamný to znak, že dopraváci a příznivci veřejné dopravy oslaví v noci ze soboty na neděli příchod nového dopravního roku 2023/24. Jinými slovy, celoevropsky se mění vlakové i autobusové jízdní řády a tomu se musí přizpůsobit i náš integrovaný dopravní systém.

 

Tento infomail je specifický tím, že v něm nenajdete naprosto žádnou výluku, pouze dvě zanedbatelné změny. Zato přínášíme přehled informací, co se v dopravě od neděle změní. Zejména pro cestující z Blanenska, Hodonínska a Znojemska přinášíme dobré zprávy. Také informujeme, jak je to s přepravou zavazadel, posíláme doporučení, kam vyrazit na běžky či sjezdovky a také tip na krásný a cenově nenáročný vánoční dárek - Měsíční kalendář s jednotkami Moravia z ptačí perspektivy (115 Kč) a celoroční kalendář ve formě plakátu s jednotkou Moravia za pouhých 29 Kč. Kde je koupíte, najdete v infomailu.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 47/2023. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

 

Přejeme Vám krásný prodloužený víkend!

 

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj

 

Infomail 2023-47.pdf