Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
31.1.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Je před námi únor a změny v dopravě už zase začínají.

 

Nejprve upozornění na prázdniny: v pátek 2. 2. jsou pololetní a od pondělka do pátku pak jarní. Takže pozor, v daných dnech je provoz v regionu i Brně omezen. Mimo Brno nejedou vybrané školní spoje označené inverzními vysvětlivkami a v Brně se jezdí podle prázdninových jízdních řádů.

 

Upozornit Vás chceme zejména na výluky Tišnov - Křižanov na lince S3, první výluková vlaštovka přiletí už 31.1. dopoledne a další dlouhodobější výluka pak bude pokračovat po celý únor denně od 8 do 17:30. Upozorňujeme i na dopolední výluky na lince S8 v pátek a od pondělka do pátku příští týden. V pondělí a úterý příští týden počítejte s dopolední výlukou na vlaku S91 mezi Veselím a Vrbovcemi.

 

A kam na víkendový výlet? Vyražte třeba po stopách Napoleona - více v příloze.

A pokud máte zájem o veřejnou dopravu, můžete se stát dispečerem KORDIS, který má přehled o veřejné dopravě v celém kraji. Hledáme nové kolegy!

 

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 3/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

 

Přejeme Vám krásný víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj

 

Infomail 2024-03.pdf