Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
29.2.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Začátek března je termín, kdy dochází pravidelně ke změnám jízdních řádů. Letos se týkají jen několika linek a spojů. Podívejte se do přílohy, jestli se třeba nemění Váš spoj. V dnešním infomailu opět upozorňujeme na zahájení výluky vlaků mezi Tišnovem a Křižanovem. Má vliv zejména na cestující rychlíky R9 směr Žďár, Havlíčkův Brod a Praha a pak na cestující z úseku Tišnov - Křižanov. V úterý a ve středu proběhnou dopolední výluky mezi Mor. Bránicemi a Mor. Krumlovem. Další změny v dopravě jsou spíše drobnější.

V dnešním infomailu jsme pro Vás připravili podrobné informace k přepravní kontrole, nabídku zaměstnání s termínem ukončení výzvy k 1. březnu a v neposlední řadě také pozvánku na krásný výlet za rozkvetlými bledulemi do údolí Chlébského potoka.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 7/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

 

Infomail 2024-07.pdf