Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
23.2.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

I tento týden pro Vás máme skvělé zprávy - na víkend a příští týden neevidujeme prakticky žádnou větší změnu v dopravě. Pouze v úterý a ve čtvrtek dopoledne počítejte s další etapou údržby na trati mezi Mor. Krumlovem a Miroslaví. Dotkne se minima cestujících. Důležitější změny budou až od 1. března, píšeme o nich už dnes.

Ale i tak Vám přinášíme zajímavé informace - občerstvěte si znalosti o kombinaci jízdních dokladů, třeba ušetříte. Nabízíme také dvě nová zajímavá pracovní místa. A na závěr Vás zveme do Národního divadla v Brně na zajímavá představení - s jízdenkou IDS JMK získáte slevu na vstupném.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 6/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj

 

Infomail 2024-06.pdf