Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
19.5.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

 

Máme před sebou muzejněnoční superpátek a supersobotu. Již v pátek 19.5. můžete jako předkrm navštívit muzejní noci pořádané řadou mimo brněnských jihomoravských muzeí a v sobotu 20.5. pak naváže tradiční Brněnská muzejní noc. V jejím rámci zajděte i na náš krajský úřad v Brně na Žerotínově náměstí. I tam je pro Vás přichystán bohatý program. A během soboty se pro Vás rovněž otevřou dveře Českého rozhlasu Brno. Byla by škoda tak široké škály nabídek nevyužít.

 

Další dobrou zprávou je, že tento víkend i příští týden se nechystají významnější výluky a změny v dopravě. Za zmínku stojí jen víkendová výluka tramvají do Řečkovic. Příští týden se pak uskuteční výluky na vlakové lince S52 mezi Kobylí a Hodonínem. Jinak jde spíše o drobnější změny týkající se zejména přesunů zastávek.

 

Aby akcí nebylo málo, koná se v sobotu v Blatnici pod Sv. Antonínkem tradiční vinařská akce, kam zavádíme speciální spoje. A rovněž v sobotu, pokud byste se před večerní návštěvou muzeí chtěli trochu protáhnout, můžete vyrazit do Nýrova, kde místní sportovci chystají rovněž tradiční Pochod Halasovým Kunštátskem.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 20/2023. Aktuální verzi infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

 

Infomail 2023-20.pdf