Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
15.9.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Září je v polovině a kolony na D2 a R52 se nezkracují. Dnes Vám přinášíme tipy, jak se jim nejen od jihu vyhnout.

A také Vás chceme informovat o několika menších výlukách. V sobotu dopoledne budou vlaky mezi Židlochovicemi a Hrušovany nahrazeny náhradními autobusy. Již od pátku se mění výluka v Jabloňanech, která se týká linek 257 a 258. Od 15. září do 6. října bude linka 420 vynechávat Příbram. Rovněž již od pátku pojede linka 430 v Rapoticích jinou trasou. V Brně proběhne o víkendu jednosměrná výluka na ulici Bystrcké (dotkne se linek 30 a N89) a v sobotu počítejte s velkou uzavírkou Slovanského náměstí, kde proběhnou Erbovní slavnosti. A rovněž o víkendu proběhnou hody ve Vranově u Brna, které ovlivní trasy linek.

 

A o jakých změnách zastávek víme? Vlkoš; Velké Pavlovice; Heroltice; Jinačovice, chaloupky; Letonice, ObÚ; Břeclav, Poštorná, Valtická; Rousínov, Rousínovec.

 

V příloze Vám posíláme rady jak se vyhnout kolonám a také dva tipy na výlet: V Kunštátě je tradiční hrnčířský jarmark. A u Adamova je opět otevřena Býčí skála, kde se můžete seznámit s halštatskou kulturou.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 36/2023. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Infomail 2023-36.pdf