Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
12.5.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Jarní svátky jsou za námi a dvoudenní víkend před námi. Opět pro Vás máme zprávy o tom, kde je potřeba o víkendu a příští týden očekávat změny v dopravě. Dobrá zpráva je, že změn je jen málo. Začněme popořadě: od pondělí 15. 5. až do 25. 5. počítejte na lince S52 mezi Zaječím a Hodonínem s náhradou vlaků autobusy vždy dopoledne v různých úsecích tratě. Podobně tomu bude od pondělí do pátku na lince S91 mezi Hodonínem a Veselím. A jako přes kopírák tomu bude od pondělí do čtvrtka na lince S41 mezi Mor. Bránicemi - Ivančicemi a Mor. Krumlovem / Rakšicemi. Jen drobností pak bude nedělní celodenní náhrada vlaku S3 autobusem mezi Hustopečemi a Šakvicemi. Na závěr změn je ještě potřeba zmínit sobotonedělní úpravy tras autobusů v okolí Kyjova, kde se koná tradiční cyklozávod. Jak sami vidíte, seznam byl poměrně krátký a až na jednu malou výjimku se víkendů netýká.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 19/2023. Aktuální verzi infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

 

A tak můžeme v klidu a bez starostí vyrazit na víkendový výlet s IDS JMK - co třeba na rozhlednu Vladimíra Menšíka na Hlínu? Možná jste i Vy v posledních dnech v souvislosti s přetížením dálnice D1 zaznamenali dlouhé a nepříjemné kolony v centru Brna. Můžete se jim vyhnout! Jak? No přece cestovat do Brna vlakem nebo autobusem a po Brně městskou dopravou. Vše pod jednou značkou a s jednou jízdenkou IDS JMK.

 

Infomail 2023-19.pdf