Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
1.9.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

máme zde poslední prázdninový Infomail. Tentokrát je připravovaných změn velké množství. Doporučujeme se s nimi seznámit!

 

Jak je již tradicí,  na začátku školního roku se mění větší počet jízdních řádů v Brně i některé jízdní řády v regionu. Mimo Brno od 4. září opět začínají jezdit posilové školní spoje a na lince S3 opět bude platit  patnáctiminutový interval ve špičce mezi Tišnovem a Brnem. Vedle těchto změn samozřejmě proběhnou i další změny a výluky. Nové jízdní řády postupně zveřejňujeme na našem webu.

 

A nyní již k výlukám. Od pondělí do středy dopoledne budou mezi Břeclaví a Mikulovem vlaky S8 nahrazeny autobusy. Na déle než měsíc od pondělí až do 8.10. budou vlaky S31 mezi Nedvědicí a Bystřící nad Pernštejnem nahrazeny autobusy. O víkendu proběhne závažná výluka mezi Znojmem a Vratěnínem a nebude možné obsloužit Drosendorf. Od pondělí 4. září je nutné kvůli komplikacím s průjezdností dále upravit jízdní řády linek 51 a 501. V sobotu na Vyškovsku proběhne Rally a změní trasy více autobusů. Od pondělí začíná další etapa výluky ve Žďárné. A od úterý se mění trasa linky 258 kvůli výluce v Jabloňanech.

 

A tradiční přehled aktuálních změn zastávek: Líšeňské hody v Brně ruší v sobotu dopravu na zastávkách Šimáčkova, Kubelíkova, Obecká a Líšeň, hřbitov; kvůli Tišnovským hodům se ruší zastávka Tišnov, náměstí; dočasně se ruší zastávka Svinošice, náves; přesunují se zastávky: Koryčany, náměstí; Morašice; Želeč, křižovatka; Račice.Pístovice, točna;

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 34/2023. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Infomail 2023-34.pdf