Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
7.9.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Dětem začala škola a vinařům a milovníkům vína a burčáku vinobraní. Dnešní infomail je plný informací, jak se pohodlně dopravit o víkendu do Mikulova stejně jako do Znojma a hlavně zase zpět.

 

A nyní již k výlukám. V neděli počítejte v Blansku s velkou tradiční akcí "Zažít Blansko jinak", která změní trasy autobusů. Od pondělí začíná výluka ve Vážanech na Slavkovsku, která se dotkne především linky 620. Rovněž od pondělí na 11 dnů bude upraven provoz linek ve Velké Bíteši. A do třetice od pondělí až do konce září počítejte s další etapou výluky mezi Veselím a Myjavou na lince S91. Od úterý pak začně další etapa výluky Brťov-Jeneč týkající se linek 313 a 235. A začnou také 3 dopolední výluky mezi Znojmem a Hrušovany.

 

A o jakých změnách zastávek víme? Strážnice, Skalická brána; Brno, Moskalykova; Žarošice; Díváky, ObÚ; Poysdorf; Velké Bílovice; Lanžhot; Ladná a Velká Bíteš, náměstí.

 

Jak jsme již uvedli v úvodu, tento víkend je supervinobranný a superburčákový. Konají se paralelně dvě nejvýznamnější vinobraní ve Znojmě a Mikulově. KORDIS bude na místě koordinovat dopravu, zajištovat posily a odjezdy spojů. Děkujeme všem řidičům za ochotu s přepravou pomoci a současně děkujeme Vám cestujícím, že budete při přepravě tolerantní a slušní. Skutečně je velmi komplikované přepravit naráz takové množství zákazníků. Kupte si prosím před odjezdem denní jízdenku. Nejen, že se vyplatí, ale večer při nástupu uspoříte čas sobě i ostatním.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 35/2023. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Infomail 2023-35.pdf