Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
30.6.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Posíláme Vám poslední předprázdninový infomail. Jak určitě čekáte, věnujeme se dnes změnám a výlukám, které nás čekají v nejbližších dnech a týdnech. V prvé řadě chceme upozornit na změnu většího počtu jízdních řádů v Brně i regionu. Začínají platit prázdninová omezení. Mění se i jízdní řád vlaků S2 a navazujících autobusů. Co se týče výluk, zmínit je potřeba především výluky tramvají v Brně - mění se organizace provozu na Tomkově náměstí, přes prázdniny nepojedou tramvaje přes náměstí Svobody, příští týden bude probíhat výluka tramvají na ulici Hlinky v Pisárkách, v Soběšicích budou asfaltovat silnici a po celé prázdniny bude omezen provoz na ulici Medlánecké v Řečkovicích.

 

Mimo Brno je změn méně a jsou menší - přesuny zastávek, náhrada vlaků autobusy mezi Znojmem a Retzem a více dalších drobnějších změn.

 

Upozorňujeme, že příští týden Infomail bude mít dovolenou, a pozor - sledujte náš web, kde mohou některé výluky ještě přibývat s ohledem na vývoj prací na stavbách a uzavírkách.

 

V infomailu Vám přinášíme i letní tipy - kam na výlety - třeba s kolem na Znojemsko a na Vranovskou přehradu - a také tipy na výhodné jednodenní jízdenky, které budou platit jako 2 základní a 3 zlevněné jízdenky nejen o víkendech ale i ve dvou svátcích příští týden.

 

Přejeme Vám krásné prázdniny bez bouřek a krup, ať nám krásně rodí všechny odrůdy révy vinné, které jezdí na vlacích Moravia!

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 26/2023. Aktuální verzi infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

 

Infomail 2023-26.pdf