Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
27.9.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Minulý týden jsme avizovali, že infomail nebudeme tento týden vydávat, ale nakonec se ukázalo, že výluk a změn, a to nejen negativních, bude tolik, že jsme se nakonec rozhodli pro Vás informail ještě připravit.

 

Nejprve dvě pozitivní zprávy. Předčasně bude ukončena výluka Rohlenka a dotčené linky pojedou počínaje nočním spojem od 30.9. po standardní trase. Druhá pozitivní zpráva je pro motoristy, brzy bude zprovozněn nový obchvat Čebína a v rámci dodělávek budou drobně upraveny trasy autobusů. Zítra 28.9. proběhnou v Tišnově známé hody, autobusové linky pojedou po jiných trasách a současně pozor, rovněž zítra některé vlaky S3 Kr. Pole - Tišnov budou nahrazeny autobusy. Pozor i v Brně. Od zítřka 28.9. do neděle bude probíhat poměrně velká výluka v Brně na Hlavním nádraží na Nádražní ulici. Týkat se bude tramvají 7, 8 a 12. Výluka bude po neděli pokračovat až do 6.10. v trochu jiném řešení (doktne se jen linky 7). V Brně rovněž zítra budou tramvaje mezi Českou a Bystrcí jezdit přes Pisárky a po Veveří místo nich pojede autobus x3. Od pondělí 2. do 5.10. počítejte na lince S41 vždy dopoledne s náhradními autobusy v různých trasách. Od úterý 3. až do 12.10. proběhne výluka na linkách R8, R12 a S71 Brno - Vyškov - Přerov

 

A co o zítřejším svátku? Zkuste vyrazit do Tišnova na tamní Svatováclavské hody a můžete to spojit s návštěvou rozhledny Klucanina.

 

SVATOVÁCLAVSKÉ HODY TIŠNOV

Na svatého Václava

v Tišnově je oslava

tančí, zpívá celé město

na buchty se mění těsto.

A kdo chce jít za dědinu

vyrazí na Klucaninu.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 38/2023. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Infomail 2023-38.pdf 

 

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj

27.9.2023