Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
24.5.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

zase Vám posíláme přehled novinek IDS JMK.

Nejprve několik upozornění na výluky - od pátku do soboty se v Brně budou autobusy vyhýbat ulici Křižíkově. O víkendu pak DPMB bude opravovat koleje na Křenové v Brně - dotkne se to tramvají 8, 9, 10. V příštích dnech a týdnech prosím bedlivě ve večerní době studujte odjezdy linek S3, kvůli opravám tratě se minutově posunují. A poslední dopravní novinka je příjemná - pokud o víkendu pojedete do Bučovic na velkou akci LitavaPark, zajistíme pro Vás v noci odvoz mimořádným vlakem až do Brna.

A další novinky? Nabízíme místa pro Průvodčí IDS JMK do vlaků. Přihlaste se! Také máme na následující dva měsíce možnost brigád. Přinášíme též přehled muzejních nocí mimo Brno.

A bonbónek na závěr - přinášíme přehled historických parních a elektrických vlaků na víkend 15. a 16. června, už teď si můžete koupit jízdenku elektronicky. Udělejte to, místa není tolik.

----------------

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 19/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný i když trochu chladnější víkend!

 

 

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

 

Infomail 2024-19.pdf