Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
23.6.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

 

Přinášíme Vám trošku klidnější Infomail, který informuje jen o několika menších změnách v dopravě. Hlavní zprávou je náhrada vlaků S82 mezi Znojmem a Retzem a dále směr Vídeň náhradní autobusovou dopravou. Jde o dlouhodobou výluku od 1.7. na celé prázdniny. Z různých důvodů se přesunují nebo ruší zastávky zejména v Olšanech, Strážnici, Pavlicích, V. Bíteši v Brně na nám. 28. října. O víkendu v Brně počítejte s náhradními autobusy za tramvaj 4 mezi Mosteckou a Babickou.

 

A už dnes od 17. hodin do brzkých ranních hodin počítejte v Brně s úplnou uzavírkou na ulici Minské, kde se bude konat již tradiční akce Minská Open. A touto informací se dostáváme k bohaté nabídce významných akcí na víkend:

 

1) Ve Slavkově se koná v sobotu tradiční Veteránfest. Opět bude doplněný jízdami bezplatných historických autobusů od vlaků a k vlakům na slavkovské nádraží. Jeďte do Slavkova vlakem, svezte se zadarmo historickým autobusem a ještě k tomu nemusíte hledat parkování. Vlaky jezdí každou hodinu.

2) V Brně hned vedle Minské - na Kraví Hoře se koná Svatojánský týden a dnes večer vyvrcholí festivalem Svatoján na vidličce

3) Kdo jste z Břeclavska nebo se zajímáte o leteckou dopravu - vyražte v sobotu nebo neděli opět na tradiční Letecký den na letiště Břeclav.

4) A pokud by Vám z toho všeho bylo horko, můžete využít posílené autobusové spoje do Aqualandu Moravia!

 

Přejeme Vám krásný víkend a celý příští týden. Děti se už určitě těší na jedničky.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 25/2023. Aktuální verzi infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

 

Infomail 2023-25.pdf