Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
22.9.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Opět zde máme infomail se změnami v dopravě a doporučeními k pohodlnější cestě.

 

Nejprve informace - příští týden je ve čtvrtek svátek sv. Václava, což Vám umožní si udělat krásný prodloužený víkend ideálně protkaný výlety s IDS JMK. I infomail si udělá volno a další obdržíte až za 14 dní. 28. září pojedeme podle víkendových jízdních řádů, ale v pátek nejsou školní prázdniny, jede se tedy podle běžných jízdních řádů, pouze v Brně část linek jede s mírným omezením.

 

A nyní již ke změnám v dopravě:

O víkendu nás čekají dvě výluky tramvají v Brně - na Vídeňské a Žabovřeské ulici. Od soboty začíná další etapa výluky v Jabloňanech. Od pondělí do pátku se změní trasy autobusů 403 a 404 v Troubku. Od pondělí se mění trasa linky 235 v Černé Hoře. V pondělí a úterý proběhnou výluky na vlacích S3 mezi Tišnovem a Křižanovem. Ve čtvrtek pro změnu bude výluka vlaků S3 mezi Brnem, Kr. Polem a Tišnovem. A v úterý dopoledne budou vlaky S61 mezi Bzencem a Mor. Pískem nahrazeny autobusy.

 

A o dalším víkendu a týdnu se připravte hlavně na tuto drobnou změnu: Od 2. do 5. října počítejte s výlukami na lince S41.

 

Počítejte i s dalšími přesuny zastávek a možností dalších výluk, o kterých se můžeme dozvědět třeba až příští týden.

 

Dnes Vám jako bonus přinášíme informaci o rozšíření možnosti alternativních tras v elektronických jízdenkách a také tip na víkendový výlet do Boskovic na tradiční Husí slavnosti!

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 37/2023. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Infomail 2023-37.pdf