Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
21.6.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Oslavy 20 let IDS JMK stejně jako ohňostroje Ignic Brunensis máme za sebou a tak bude víkend a příští týden trochu klidnější. Dnes přínášíme jen několik drobnějších výluk. Dvě se týkají Brna - v pátek večer bude uliční slavnost v Žabovřeskách na ulici Minské a tramvaje tudy neprojedou. V sobotu bude neprůjezdné náměstí Svobody kvůli oslavám hasičů. A stejně tak o víkendu bude probíhat tramvajová výluka na lince 2 v Modřicích. V Jevíčku už ode dneška probíhá cyklistický závod, počítejte s úpravami tras. Hlásí se o slovo i několik úprav zastávek.

A co o víkendu? Co třeba vyrazit na letecký den do Břeclavi?

A pokud máte blízko k železnici, podívejte se na nabídky zaměstnání - hledáme nejen Průvodčí IDS JMK ale i pracovníky, kteří budou vlakové jízdní řády tvořit.

----------------

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 23/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný i když trochu chladnější víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

20.06.2024

 

Infomail 2024-23.pdf