Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
16.2.2024

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Přinášíme Vám opět informace o výlukách a změnách ve veřejné dopravě v Brně a Jihomoravském kraji zejména na příští týden. Dobrá zpráva - příští týden jich bude jen velmi málo.

V pátek 16.2. a v pondělí 19.2. budou ještě pokračovat dopolední výluky na lince S8 mezi Břeclaví a Hrušovany n.J. Ve vybraných dnech mezi úterkem a 29.2. pak budou vždy dopoledne probíhat údržbové práce na trati mezi Brnem, Ivančicemi a Miroslaví - dotknou se vlaků S41. Žádnou další změnu neevidujeme.

Místo toho Vám ale přinášíme poučení. Seznamte se, jak cestovat s koloběžkou. Přečtěte si pozvání Klubu českých turistů na tradiční akci Krajem pod Kojálem, koná se v sobotu. Nebo si zajeďte do zámku v Rájci-Jestřebí na také tradiční výstavu kamélií.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 5/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

Přejeme Vám krásný víkend!

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj

 

Infomail 2024-05.pdf