Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
11.8.2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

je zde opět nový infomail, v němž Vám přinášíme zprávy a novinky z IDS JMK.

 

Již ode dneška počítejte s výlukou na lince S41 mezi Brnem a Ivančicemi / Mor. Krumlovem. Do 17.8. bude trvat první etapa a poté až do konce srpna naváže druhá etapa. Všechny vlaky S41 budou nahrazeny autobusovými linkami jezdícími po různých trasách.

 

O víkendu dojde k úpravě provozu ve Znojmě v oblasti ul. Jarošova na linkách 802 a 806. Od pondělí do neděle bude prováděna oprava komunikací v Brně mezi Lesnou a Soběšicemi a linka 43 se na tuto dobu dočasně vrátí do Vranova.

Od pondělí pak nastává poměrně zásadní změna v Brně na linkách 501 a 51. Z důvodu komplikací při průjezdu ulicí Vídeňskou jsou v odpolední době ukončeny na zastávce Ořechovská a pro cestu do Brna / z Brna je nutné použít tramvaj 2.

 

A na závěr tradiční přehled změn a přesunů zastávek: Veselí n. M., u polikliniky; V. Bílovice, kovárna; Lednice, škola; Brno, Bohunická; zastávky ve V. Pavlovicích; Milovice, rozc.; Přítluky, pod věží.

 

A kam o víkendu? Akcí se urodilo obrovské množství. Vybrali jsme tři, které Vás mohou zajímat: Jihomoravský kraj pořádá v Letovicích další kolo Festivalu plného chutí. Jen jednou za 4 roky se koná Slovácký rok v Kyjově a je to právě tento víkend. A pokud byste se chtěli podívat k sousedům, můžeme doporučit již tradiční Zwiebelfest / Cibulové slavnosti v Laa an der Thaya, kam dojedete každé dvě hodiny autobusem 104.

 

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 31/2023. Aktuální verzi infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.

 

Infomail 2023-31.pdf