Sledujte nás na facebooku

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Šotek ve Strážovském zpravodaji

Šotek ve Strážovském zpravodajiDatum konání:
4.4.2019
Datum ukončení:
14.4.2019

 

Vážení občané Strážovic,
během procesu sazby textů a obrázků Strážovského zpravodaje došlo k záměně článků "Školní družina". Do aktuálního ročníku 2018 byl omylem vpraven článek z ročníku 2017. Tímto se za záměnu článků omlouváme autorovi Martě Mlčochové. Níže uvádíme již správný článek za školní družinu.

Děkujeme za pochopení, za redakční radu Felix Černý

 

 

článek Školní družina, Strážovský zpravodaj 2018

Školní družina

Činnosti školní družiny v tomto školním roce vychází z celoročního projektu „ZDRAVÍ PRO NÁS A NAŠI ZEMI“. Tento projekt je zaměřený na rozvoj fyzické aktivity dětí v souvislosti se zdravým životním stylem. Nedílnou součástí jsou environmentální činnosti a vytváření vztahu dětí k přírodě. Téma
projektu prolíná do všech kroužků, které se v družině pravidelně každý týden uskuteční. Jsou to Sportovní kroužek, Tvořeníčko, Čteme dětem a Les ve škole.

Do programu činností družiny začleňujeme i Badatelský klub a Klub zábavné logiky a deskových her. Pravidelně sportujeme v
přírodě, čteme eko-pohádky a třídíme odpad do barevných košů. Ušili jsme látkové pytlíky pro tzv. nakupování bez obalu, vyrábíme z odpadových materiálů.

Zkoumáme přírodní zákony prostřednictvím badatelských činností, které propojujeme s životem dětí. Děti se rády starají o les a zvířátka v něm. Družina tak dětem nabízí dostatek podnětů pro trávení jejich volného času.

 

Mlčochová Marta