Sledujte nás na facebooku

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
18.2.2022

 

Infomail 2022-07.pdf

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Venku sluníčko řádně pálí (i přes tu vichřici) a proto i stavební firmy chtějí tuto příležitost využít a nachystaly nám na tento víkend a příští týden řadu výluk. Tentokrát se jedná o docela zásadní změny, týkají se hlavně Adamova a Blanenska, prosím seznamte se s nimi.

 

Tento a příští víkend bude přerušena komunikace mezi Adamovem a Bílovicemi. Adamov tak s Brnem spojí mikrobusy do Útěchova, odkud pojede návazný bus do Brna. V ranních a večerních hodinách pojedou mikrobusy až do zastávky Lesná nádraží. Speciální režim pak bude mít obsluha zastávky Babice nad Svitavou (u penzionu), která bude přesunuta na parkoviště před bývalou LDN a počet spojů bude omezený.

 

Příští týden od pondělka do pátku v dopoledních hodinách bude na trase Břeclav - Novosedly - Hrušovany/J - Šanov probíhat tradiční údržba tratě. Vlaky budou v jednotlivých dnech nahrazeny autobusy

Od pondělí do středy vždy v dopoledních hodinách budou vlaky R8 a R12 v úseku Vyškov - Brno nahrazeny náhradními autobusy.

Od pátku 25. února do 4:00 v pondělí 28. února nepojedou vlaky mezi Blanskem a Rájcem-Jestřebí. Obsluhu zajistí prodloužené spoje autobusů xS2B a xS2K.

 

Dnes jsme pro Vás připravili i řadu dalších informací:

- Dozvíte se, jak správně používat univerzální jízdenku.

- Pro Kontaktní centra IDS JMK hledáme další pracovníky, přihlaste se!

- Přinášíme přehled aktuálních výstav našich slevových partnerů. S jízdenkou IDS JMK máte slevu na vstupném.

- A na závěr největší trhák - nové krajské vlakové jednotky Moravia jsou teprve ve výrobě, ale Vy i Vaše děti či vnuci si můžete novou krajskou jednotku pořídit přímo do Vašeho obýváku. Právě dnes nám dovezli z tiskárny její vystřihovánku. Moc se povedla. Od zítřka bude v prodeji v Kontaktním centru na Hlavním nádraží za speciální cenu 49 Kč. V sobotu 19.2. mezi 9:00 a 14:00 pak můžete zajít do Centra volného času v brněnských Lužánkách. Koná se tam Mezinárodní výstava a soutěž papírových modelů a Mistrovství České republiky v kategorii Letecká a kosmická technika a vystřihovánka Moravia by  tam měla být za běžnou cenu v prodeji též.

 

Přejeme Vám krásný konec týdne!

___________________

 

UŽ SE BLÍŽÍ PŘEDJAŘÍ

TO SE KAŽDÝ ROZJAŘÍ

DENNÍ LÍSTEK HNED SI KOUPÍ

S NÍM UŠETŘÍ, NENÍ HLOUPÝ

DO PŘÍRODY ÍDÉESKOU

VLAKEM, BUSEM, LESNÍ STEZKOU

PO OBJETÍ KMENŮ STROMŮ

DOJEDE ZAS V KLIDU DOMŮ.

___________________