Sledujte nás na facebooku

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
5.8.2022

Infomail 2022-30.pdf

 

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Sluníčko pořádně pálí a tak je ideální doba čas trávit u vody. Ale pokud musíte do práce nebo k té vodě teprve jedete (samozřejmě s IDS JMK) je určitě dobré vědět, co se v dopravě mění.

 

Tento víkend a příští týden Vás ale naštěstí moc změn nečeká a když, tak drobnější. Přece jen se jich pár urodilo: Od pondělí do pátku vždy dopoledne počítejte s výlukou vlaků S81 na Znojemsku mezi Grešlovým Mýtem a Moravskými Budějovicemi. Od pátku 12. 8. začne další etapa výluky na lince S91 mezi Strážnicí a Hodonínem.  Od pondělka do neděle nezajedou autobusy do zastávky Mor. Nová Ves, žel. st. Od pondělka do konce září dojde k drobným změnám na linkách 441 a 442 na Moravskokrumlovsku. A něco i pro Brno - o srpnových víkendech tramvaj 1 bude ukončena na Mendlově náměstí a nepojede do Pisárek a dále cestující z Řečkovic a Ořešína autobusy 42 a 70 pojedou od 10. do 20. srpna ke královopolskému nádraží přes Hudcovu. Další změny jsou v příloze.

 

A kam na výlet? Dnes přinášíme dva tipy - pro cyklisty cyklobusy po okolí Vranovské přehrady a pro pěší na Tišnovsko údolím Bobrůvky a Loučky do Předklášteří.

 

Přejeme krásný srpen!

___________________

 

NA VÝLET S POSEIDONEM

 

Koupaliště, louky, lesy

ještě teplo užijme si.

Chladná rána, dny jsou kratší

zato hrozny - pořád sladší.

Skrýt se doma - to je škoda

malý výlet radost dodá.

S kolem, dětmi, pejskem, sami

můžete jet v klidu s námi.

Koupit lístek v tom všem shonu

můžem snadno v POSEIDONU.