Sledujte nás na facebooku

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
15.7.2022

Infomail 2022-27.pdf

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

 

Prázdniny ukously ze své první třetiny ale ještě dvě třetiny zbývají. Užijme si krásné léto!  Dnes Vám přinášíme jen několik upozornění na změny v dopravě. Cestující po trase Brno - Jedovnice upozorňujeme na změnu výluky Křtiny - Březina. Linka 157 jede už po své původní trase, přestupy na linku 201 jsou na zastávce Křtiny, kino. Drobná výluka se chystá mezi Louckým dvorem a Hodonínem u Kunštátu. V Moravském Krumlově o víkendu očekávejte změny v trasách linek - bude probíhat závod SUPERMOTO 2022. Drobnější výluka bude i mezi Křovím a Pánovem na Velkobítešsku. A o víkendu budou v Brně - Bystrci přetrasovány autobusy a trolejbusy kvůli opravě komunikací na ulici Odbojářské.

 

A kam na letní výlety?

Pokud přijedete v sobotu linkami IDS JMK do Mikulova, získáte slevu 20% na startovním balíčku akce Krajem vína 2022 - seriálu cykloturistických akcí na Moravských vinařských stezkách.

A pokud máte raději meruňky než hrozny, vyražte v sobotu do Miroslavi na tradiční Meruňkobraní. Spojení je tam zajištěno a město letos slaví 800 let.

 

Přejeme krásné prázdniny!