Sledujte nás na facebooku

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
13.5.2022

Infomail 2022-19.pdf

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Tento víkend a příští týden nám nepřichystal žádné kritické změny v dopravě ani výluky. Pozor jen v Želešicích a okolí, nastupuje další etapa výluky spojená se změnou jízdních řádů. O víkendu nedojedete linkou 215 v Adamově na Ptačinu, proběhne další etapa stavby podjezdu. O víkendu také budou tramvaje 1 mezi Semilassem a Řečkovicemi nahrazeny náhradními autobusy. Zastávky Hudcova a Tylova do centra nebude možné obsloužit. V neděli pak na Kyjovsku proběhne cyklistický závod, který bude mít vliv na linky 106 a 660. Další drobné změny a přesuny zastávek najdete v příloze.

 

Dnes Vám přinášíme rady, jak správně používat výhodné univerzální jízdenky a současně pro Vás máme dvě zajímavé turistické pozvánky na sobotu 21. 5. - na Pochod Halasovým Kunštátskem a na 7. ročník turistického pochodu Drásovská stopa. Obě akce jsou organizovány dobrovolníky a určitě budou rádi, když je výletníci podpoří svou účastí.

 

Nezdá se Vám též, že jsou silnice i přes vysokou cenu paliv přeplněné automobily? Není lepší šetřit nervy a peníze a jezdit veřejnou dopravou s roční jízdenkou koupenou přes eshop.idsjmk.cz?

___________________

 

TŘÍDÍTE ODPADY, ŠETŘÍTE VODOU

TOPÍTE NA SPORO, CHCETE JÍT S DOBOU?

BENZIN JEN ZDRAŽUJE A NAFTA VÍC

S VEŘEJNOU DOPRAVOU PLATÍTE POLOVIC!

 

PŘEDPLATNÍ JÍZDENKU KOUPÍTE Z DOMU

JEN KARTA BANKOVNÍ STAČÍ VÁM K TOMU

UŠETŘTE ZA CESTU, SMĚJTE SE VELICE

U ROČNÍ PŘEDPLATNÍ ŠETŘÍTE NEJVÍCE.

 

NETRAPTE VOZIDLA, NECHTE JE V GARÁŽI

POVINNÉ RUČENÍ ZA ROK ZAS PODRAŽÍ

VYKLIĎTE SILNICE, ZA VÁS TU KOPU

NENECHTE ZA SEBOU Z UHLÍKU STOPU.