Sledujte nás na facebooku

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Informace IDS JMK

Informace IDS JMKDatum konání:
31.8.2020

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Letošní konec školního roku je takový trochu smutný. Možná, že mnoha dětem se ani ze školy nechce. Kdeže je dřívější nadšené vybíhání ze škol po rozdání vysvědčení. Navíc Medardovo počasí také moc radosti nepřidá. Ale přesto - je před námi období výletů, táborů a dovolených. A to je dobře!

 

Konec školního roku je tradičním termínem, kdy zejména v Brně přechází veřejná doprava na dovolenkový režim, mění se jízdní řády a začínají výluky. Dnes přínášíme jejich docela obsáhlý přehled. Velké změny je třeba očekávat především v Brně při cestě tramvají ve směru do Bystrce a do horní části Králova Pole. Již zítra v Brně dojde k úpravě výluky v Bosonohách.

 

Co se týče regionu, počítejte s víkendovou výlukou na vybraných vlacích S3 mezi Modřicemi a Židlochovicemi. Ve středu začne desetidenní výluka ve výluce na lince S41, která pojede jen do Ivančic a mezi Brnem a Moravským Krumlovem pojedou náhradní autobusy. Ve čtvrtek a pátek počítejte dopoledne s náhradní dopravou na lince S91 mezi Hodonínem a Veselím nad Moravou.

 

Další drobnější změny pro následující týdny najdete v příloze.

 

Dobrou zprávou je i to, že přes víkend plánujeme spuštění našeho nového webu www.idsjmk.cz. Snažili jsme se ho udělat co nejpřehlednější, ale informací a názorů je tolik, že se nikdy nedá zavděčit všem. Pokud najdete chybu, budeme rádi, když nám o ní napíšete. Příští týden nás všechny čeká také velká změna - pokračujeme v rozvoji EOC - Elektronickém odbavování cestujících. Už brzy budeme mít možnost koupit předplatní jízdenku z pohodlí domova pro celý IDS JMK v našem nové eshopu a také bude zprovozněno placení bankovní kartou za jednorázové jízdenky v Brně ve vozidlech Dopravního podniku.

 

Když prší, proč s IDS JMK nevyrazit na výlet do muzea či jeskyně? V Technickém muzeu v Brně i jeho dalších pobočkách dostanete s jízdenkou IDS JMK slevu na vstupném. Zajděte se podívat!

________________________

 

PROČ TRPĚT NA PLNÝCH SILNICÍCH

PROČ BÁT SE O SVÉ BODY

PROČ CESTOVAT DÉLE DO PRÁCE

PROČ ČICHAT KOUŘOVODY?

 

RADŠI VEŘEJNOU DOPRAVOU

SVOU CESTU ZKRAŤME SOBĚ

UŠETŘME STRES I PENÍZE

V TÉHLETÉ LETNÍ DOBĚ.

 

_______________________

 

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz .

Infomail je uložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 23/2020.

 

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

25. 6. 2020

 

 Infomail 2020-23.pdf